29
Пон, Мај

Chopper club Macedonia: RUN TO THE SUN 2017

CHOPPER CLUB MACEDONIA оваа година го организира својот 5-ти RUN TO THE SUN. Ги покануваме сите браќа бајкери на нашиот собир на 23 и 24 -ти Јуни 2017 во нашиот клабхаус на булевар Илинден. Оваа година ги имаме во петок BACKDOOR BAND и во сабота PURPLE ZEPPELIN. За сите што ќе доаѓаат со шатори ќе има обезбедено место за шатори, но со претходна најава.

flaer cc rtts 2017

 

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!