21
Пон, Авг

26-то мото рели Македонија - Независност

26-то мото рели Македонија - Независност ќе се одржи од 8-ми до 10-ти септември.

За сега е познат само датумот на одржување, повеќе информации ќе објавиме штом ќе добиеме од МФМа.

Ви благодариме

Close

За тоа што споделувате содржини и го поддржувате нашиот веб сајт, Ви благодариме!