Нови статуси

Здраво на сите, јас сум нов на форумот МОТОРИ.КОМ.МКФОРУМ моето име е Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Здраво на сите, јас сум Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400
Здраво Данило!
Првиот пост на форумот уствари ќе ми биде пост на твојот профил. Ова како комплимент ке му дојде хаха... :)
Би сакал да ме упатиш во врска со сервисирање на моторот (honda cbr600rr 2007god).
Како би можел лично да те исконтактирам?
Фала и поздрав!
Во виното е вистината, а во ракијата глупостите!!!
Здраво Данило, би сакал совет од тебе, бидејќи гледам дека си најактивен и претпоставувам најискусен, имам некој фонд од 1500 евра, а би сакал 125 цц. Што би препорачал? Дали да се оди со нешто на старо (Liberty, Kymco agility) или да се проба со Garelli ? Сакам да е со големи тркала. Ти благодарам и поздрав
Здраво пријателе, случајно преку гугл стигнав до еден твој пост на мотори форумот, имаше постирано слика од Панче Крстев шапкарот на мотор. Па би те замолил, бидејќи тој ми е прадедо, да ми ја препратиш сликата . Фала ти однапред. mail mihajlo_lazovski@yahoo.com
くろHonDa CbR 600 くろ ▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ Engines are my life, live to ride