зимски гуми

Дискусија во форумот 'Прашања, поплаки, пофалби, желби..' започната од Gogo, 12 Nov 2017.

 1. Gogo

  Gogo Активен член

  Член од:
  22 Jan 2015
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  207
  Трофеи:
  43
  Локација:
  оД Кавадарци!
  Веб сајт:
  Мотор:
  BMW
  дали постоат зимски гуми за моторцикли, како што има зимски гуми за автомобилите?
   
 2. Damjan Bogdanovski

  Damjan Bogdanovski Активен член

  Член од:
  17 Feb 2015
  Мислења:
  86
  Допаѓања:
  141
  Трофеи:
  33
  Мотор:
  Suzuki V-Strom DL-650 ABS
  Клуб:
  Pekolni Kontrolori
  Не знам... Стварно... Од гуми не се разбирам... - Ама што можам да ти препорачам едно ѓубриво - закон ! Белоруско - оригинал. Пасува на сите видови мото - култиватор. Побарај инфо на форумов да не ја загадуваме темава со повторување.

  :p
   

Разгласи за форумот