Здраво сите

Дрикси

Нов член
Мотор
Kawasaki Z900
#1
Сопственик сум на ова прекрасна лепотица Kawasaki Z900 2017 , овој е мојот прв голем мотор претходно сум возел само скутери и кратко време поседував и чопер. Не сум многу искусен шофер но гледам што повеќе да возам и што повеќе да научам пошто возењето ми стана страшно хоби . Го зедов моторот некде април-март месец минатата година и до септември поминав некде околу 6000км . Сега се спремам за новата сезона на возење :D Kawasaki Z900.jpg
 

BAD_BOY

RIDE, RISK, RESPECT
Staff member
Мотор
Piaggio Typhoon & Kawasaki Z750
Клуб
MKD-StreetFighterz
#2
Добредојде од тимот на мотори :)