Здраво (по втор пат)

Slavoljubovski

Нов член
#1
Здраво по втор пат.
Се имам претставено, член сум на форумот поодамна :)

А сега, сега ке го претставам мојот мотор.

Стариот (скутер) го продадов.
За оваа сезона се подновив со :

received_2008076552814330.jpeg


Поздрав и безбедна сезона на сите, исполнета со убави моменти
 

BAD_BOY

RIDE, RISK, RESPECT
Staff member
Мотор
Piaggio Typhoon & Kawasaki Z750
Клуб
MKD-StreetFighterz
#4
Со здравје да си го возиш и мн км да му поминеш :)