Здраво на сите,

petre

Нов член
#1
нов сум на форумов, во фаза на купување на скутер до 50цц. Потесен избор помеѓу:
Aprilia SR50 и Kymco Super 8 50 MMC 2T
Доколку некој има искуство со некој од овие 2 модели, ме интерсира препорака, информација (позитивни / негативни старани)...
Благодарам, поздрав.