здраво на сите

kire

Нов член
Мотор
suzuki rm250
#1
здраво јас се викам кире и сум од стурмица. возам крос сузуки рм250 1990. претходо имав хонда вфр750 1987 го продадов сега сум крос шема хехе. еве слика од моторчето... поздрав до сите
 

Attachments

BAD_BOY

RIDE, RISK, RESPECT
Staff member
Мотор
Piaggio Typhoon & Kawasaki Z750
Клуб
MKD-StreetFighterz
#2
Добредојде од тимот на мотори.ком.мк :)
 

Слаткоја

Активен член
Мотор
Aprilia RSV4 RR 2017
#4
Здраво Кире,

одличен избор, фантастичен мотор за возење, да му поминеш многу километри и држи ја само гумената страна доле ;)

Како звучи Leo Vince-то??
 

kire

Нов член
Мотор
suzuki rm250
#5
Здраво Кире,

одличен избор, фантастичен мотор за возење, да му поминеш многу километри и држи ја само гумената страна доле ;)

Како звучи Leo Vince-то??
фала другар да си земеш што ти душа сака иначе leo vince то звучи како мечка од дупка хеехех има 3 пригушувачи со него се прави и погласен и по не толку гласен ама зборот потивок не можам да употребам хехе поздрав