Викенд вожњи

Дискусија во форумот 'Викенд возења' започната од Aspi, 13 Feb 2015.

 1. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  Епа, повозивме, се помуабетивме, уживавме и сите по дома. Убава дружба. Еве една глетка: [​IMG]

  И моторџиите :)

  [​IMG]
  [​IMG]

  Моторите не си ги сликавме... Барем јас немам слика...
   
  На Aspi, Danilo Stankovik - KROKO и fenomenmk им се допаѓа ова.
 2. fenomenmk

  fenomenmk Активен член

  Член од:
  1 Nov 2014
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  64
  Трофеи:
  28
  Локација:
  Skopje
  Веб сајт:
  [​IMG]
  Eve gi ama od daleku :(
   
 3. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.445
  Допаѓања:
  731
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  Ајде тргна сезонава нека се множат ваквите дружби а и ЈАВАЧИТЕ исто така!!!!!
   
  otrakan and Trninka like this.
 4. Aspi

  Aspi Член

  Член од:
  13 Feb 2015
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  15
  Трофеи:
  8
  Мотор:
  Honda CB600F Hornet
  uploadfromtaptalk1430718660731.jpg еве една слика од дружбата :)
   
  На otrakan, Danilo Stankovik - KROKO и fenomenmk им се допаѓа ова.
 5. dare532

  dare532 Член

  Член од:
  10 Feb 2016
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  5
  Трофеи:
  8
  За во недела 14 08 2016 некој да не е за вожња до охрид
   

Разгласи за форумот