Викенд вожњи Септември/Октомври

Дискусија во форумот 'Викенд возења' започната од Boban Jovanovski, 18 Sep 2017.

 1. Boban Jovanovski

  Boban Jovanovski Нов член

  Член од:
  3 Aug 2017
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  6
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  BMW F700GS
  Добро вечер на сите,

  Да прашам дали ке се организираат некои викенд вожњи периодов додека е уште добро времево?
  На форумот не гледам некоја најава па да си прашам. Би било добро да се подружиме ако има интерес

  Поздрав
   
 2. zXnitro

  zXnitro Член

  Член од:
  5 Nov 2014
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  53
  Трофеи:
  18
  Локација:
  Скопје
  Мотор:
  Suzuki GSR600
  Интерес има. Се бара организатор.

  Sent from my SM-A520F using Tapatalk
   
  На fenomenmk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.445
  Допаѓања:
  730
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  Значи ништо без ПР менаџер:)
   
 4. Boban Jovanovski

  Boban Jovanovski Нов член

  Член од:
  3 Aug 2017
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  6
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  BMW F700GS
  Не е лошо да предложи некој некоја интересна дестинација низ Македонија или пак до Солун на гиро пример, сепак би го отстапил организацискиот дел на некој со поголемо искуство. Незнам каде е добро за со мотор иначе радо би предложил нешто
   

Разгласи за форумот