Слика што ја направивте денес!

Дискусија во форумот 'Слики и видеа' започната од Trninka, 7 Jan 2016.

 1. Zlatko kamen

  Zlatko kamen Нов член

  Член од:
  19 Jan 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  4
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Honda Hornet 600, Scooter retro 125
  Матка, од другата страна... _20171013_103833.JPG
   
 2. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.436
  Допаѓања:
  727
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  На Zuty му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.436
  Допаѓања:
  727
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  IMG-e0589aaae98a98b9a29f2dfda01e1a10-V.jpg
   
  На Zuty му/ѝ се допаѓа ова.
 4. BAD_BOY

  BAD_BOY RIDE, RISK, RESPECT Staff Member

  Член од:
  28 Oct 2014
  Мислења:
  84
  Фото и видео:
  24
  Албуми:
  2
  Допаѓања:
  75
  Трофеи:
  18
  Професија:
  Biker
  Локација:
  Skopje
  Веб сајт:
  Мотор:
  Piaggio Typhoon & Kawasaki Z750
  Клуб:
  MKD-StreetFighterz
  22809559_10213873039040976_2031959340_n.jpg
   
  На Danilo Stankovik - KROKO му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Zuty

  Zuty Активен член

  Член од:
  9 Nov 2014
  Мислења:
  130
  Фото и видео:
  9
  Албуми:
  1
  Допаѓања:
  219
  Трофеи:
  43
  Локација:
  41.9973° N, 21.4280° E
  Веб сајт:
  Мотор:
  GPZ1100, TDM900
  Клуб:
  JOK
 6. BAD_BOY

  BAD_BOY RIDE, RISK, RESPECT Staff Member

  Член од:
  28 Oct 2014
  Мислења:
  84
  Фото и видео:
  24
  Албуми:
  2
  Допаѓања:
  75
  Трофеи:
  18
  Професија:
  Biker
  Локација:
  Skopje
  Веб сајт:
  Мотор:
  Piaggio Typhoon & Kawasaki Z750
  Клуб:
  MKD-StreetFighterz
  Тргни накај Пехчево и ќе видиш дали е од летоска


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Разгласи за форумот