Слика што ја направивте денес!

Дискусија во форумот 'Слики и видеа' започната од Trninka, 7 Jan 2016.

 1. riki

  riki Член

  Член од:
  28 Aug 2015
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  27
  Трофеи:
  18
  Мотор:
  Skygo 125
  Во живо
  Ама загазих [​IMG]

  Sent from my Lenovo A916 using Tapatalk
   
 2. Zlatko kamen

  Zlatko kamen Нов член

  Член од:
  19 Jan 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  4
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Honda Hornet 600, Scooter retro 125
  Од некни...
   

  Attached Files:

  На zlatkoristevski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gogo

  Gogo Активен член

  Член од:
  22 Jan 2015
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  207
  Трофеи:
  43
  Локација:
  оД Кавадарци!
  Веб сајт:
  Мотор:
  BMW
  [​IMG]
   
  Nedevski, Trninka, kolestepanov и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Gogo

  Gogo Активен член

  Член од:
  22 Jan 2015
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  207
  Трофеи:
  43
  Локација:
  оД Кавадарци!
  Веб сајт:
  Мотор:
  BMW
  [​IMG]
   
  На Trninka, kolestepanov и fenomenmk им се допаѓа ова.
 5. Zlatko kamen

  Zlatko kamen Нов член

  Член од:
  19 Jan 2017
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  4
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Honda Hornet 600, Scooter retro 125
  M! Мерак!
   
 6. zlatkoristevski

  zlatkoristevski Член

  Член од:
  18 Sep 2016
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  69
  Трофеи:
  18
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Danilo Stankovik - KROKO, kolestepanov и fenomenmk им се допаѓа ова.
 7. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  . [​IMG][​IMG]

  Sent from my X5pro using Tapatalk
   
  Gogo, Danilo Stankovik - KROKO, Nedevski и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Pane24

  Pane24 Нов член

  Член од:
  20 Jun 2017
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  3
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Ranger 150cc
  Клуб:
  Motors
 9. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
 10. Pane24

  Pane24 Нов член

  Член од:
  20 Jun 2017
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  3
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Ranger 150cc
  Клуб:
  Motors
  с.Витолиште ( Мариово )
   
 11. Mac

  Mac Член

  Член од:
  14 Aug 2015
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  25
  Трофеи:
  13
  Галичник[​IMG]
   
  На Gogo, kolestepanov и fenomenmk им се допаѓа ова.
 12. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  Galicnik indeed :). Ne od denes, od pred 3 dena :) [​IMG]

  Sent from my X5pro using Tapatalk
   
  Gogo, Zuty, Mac и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Gogo

  Gogo Активен член

  Член од:
  22 Jan 2015
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  207
  Трофеи:
  43
  Локација:
  оД Кавадарци!
  Веб сајт:
  Мотор:
  BMW
  јас и моето БеМеВе во црквинскиот двор на Македонската православна црква Св. Наум Охридски, Триенген, Луцерн, Швајцарија...
  [​IMG]
   
  riki and kolestepanov like this.
 14. Tentov

  Tentov Нов член

  Член од:
  23 Jul 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  3
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Yamaha MT03
  Водно

  [​IMG]  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Gogo, zlatkoristevski и kolestepanov им се допаѓа ова.
 15. zlatkoristevski

  zlatkoristevski Член

  Член од:
  18 Sep 2016
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  69
  Трофеи:
  18
  Маврово...моментално

  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Gogo, fenomenmk, Zuty и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. stefan cbr125r

  stefan cbr125r Нов член

  Член од:
  21 Feb 2016
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  6
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  kawasaki ninja 250r
  Клуб:
  cici racing team
 17. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  Mnogu bela bre?

  Sent from my X5pro using Tapatalk
   
 18. KaKtus

  KaKtus Нов член

  Член од:
  20 Aug 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Трофеи:
  3
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: 15 Sep 2017
  riki and Gogo like this.
 19. Gogo

  Gogo Активен член

  Член од:
  22 Jan 2015
  Мислења:
  104
  Допаѓања:
  207
  Трофеи:
  43
  Локација:
  оД Кавадарци!
  Веб сајт:
  Мотор:
  BMW
  “чиста“ елеганција...

  [​IMG]
   
 20. Zuty

  Zuty Активен член

  Член од:
  9 Nov 2014
  Мислења:
  130
  Фото и видео:
  9
  Албуми:
  1
  Допаѓања:
  219
  Трофеи:
  43
  Локација:
  41.9973° N, 21.4280° E
  Веб сајт:
  Мотор:
  GPZ1100, TDM900
  Клуб:
  JOK
  tututu.jpg
   
  На kolestepanov, Danilo Stankovik - KROKO и Ruben им се допаѓа ова.

Разгласи за форумот