Слика што ја направивте денес!

Дискусија во форумот 'Слики и видеа' започната од Trninka, 7 Jan 2016.

 1. Terziev

  Terziev Нов член

  Член од:
  19 Feb 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  9
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Suzuki GSX-R 1000 K8
  danilo zaboravi dve bukvi "it" ;)

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 2. fenomenmk

  fenomenmk Активен член

  Член од:
  1 Nov 2014
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  64
  Трофеи:
  28
  Локација:
  Skopje
  Веб сајт:
  [​IMG]

  Лани, негде ова време.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Zuty and Terziev like this.
 3. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  Срамота, како Adibas патики да носам :D

  Sent from my X5pro using Tapatalk
   
 4. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  Па ајде, што бидна со овие прошетките? Одамна нема ништо.

  Sent from my X5pro using Tapatalk
   
  На fenomenmk му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  Епа знае она што е квалитет ;)

  Sent from my X5pro using Tapatalk
   
 6. fenomenmk

  fenomenmk Активен член

  Член од:
  1 Nov 2014
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  64
  Трофеи:
  28
  Локација:
  Skopje
  Веб сајт:
  Оваа беше прва, јас знам за уште една сигурно (на вторава не бев). После тоа дали имало уште или се продолжи индивидуално не знам.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 7. riki

  riki Член

  Член од:
  28 Aug 2015
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  27
  Трофеи:
  18
  Мотор:
  Skygo 125
  [​IMG]

  Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
   
  На marjanot, Trninka и zlatkoristevski им се допаѓа ова.
 8. Trninka

  Trninka Домаќин

  Член од:
  4 Nov 2014
  Мислења:
  473
  Допаѓања:
  358
  Трофеи:
  63
  Професија:
  System Engineer
  Локација:
  Skopje
  Мотор:
  Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
  Лаѓа

  Sent from my X5pro using Tapatalk
   
 9. zlatkoristevski

  zlatkoristevski Член

  Член од:
  18 Sep 2016
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  69
  Трофеи:
  18
  Волк, самец #бездруштво

  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Last edited: 26 Feb 2017
 10. marjanot

  marjanot Нов член

  Член од:
  27 Jan 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  6
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Piaggio Beverly 350
  Што мотор е ова ?
   
 11. fenomenmk

  fenomenmk Активен член

  Член од:
  1 Nov 2014
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  64
  Трофеи:
  28
  Локација:
  Skopje
  Веб сајт:
  Ако мислиш на мојот:
  Honda NC750X 2015 god.
  Лани имаше редизајн.
  ;)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На marjanot му/ѝ се допаѓа ова.
 12. marjanot

  marjanot Нов член

  Член од:
  27 Jan 2017
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  6
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Piaggio Beverly 350
  Се пореметил Тапаталков нешто, на црнава лаѓа мислев :)

   
  На fenomenmk му/ѝ се допаѓа ова.
 13. riki

  riki Член

  Член од:
  28 Aug 2015
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  27
  Трофеи:
  18
  Мотор:
  Skygo 125
  Искрено да ти кажам незнам
  Го сликав во Франкфурт пред 2-3 месеци,бев застанат на семафор

  Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
   
 14. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.445
  Допаѓања:
  731
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  Yamaha XVS 1300 еден спрема око.
   
  riki and marjanot like this.
 15. zlatkoristevski

  zlatkoristevski Член

  Член од:
  18 Sep 2016
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  69
  Трофеи:
  18
  Ма(в)рово
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 16. kolestepanov

  kolestepanov Активен член

  Член од:
  27 Dec 2014
  Мислења:
  141
  Допаѓања:
  101
  Трофеи:
  43
  Мотор:
  tomos avtomatik cafe racer
  Клуб:
  sloboden vozac
  received_10210723829085538.jpeg
   
  На Danilo Stankovik - KROKO му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Zuty

  Zuty Активен член

  Член од:
  9 Nov 2014
  Мислења:
  130
  Фото и видео:
  9
  Албуми:
  1
  Допаѓања:
  219
  Трофеи:
  43
  Локација:
  41.9973° N, 21.4280° E
  Веб сајт:
  Мотор:
  GPZ1100, TDM900
  Клуб:
  JOK
  Vulcan 900ka custom ima 5-6 niz skopjevo...
   
  На marjanot му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.445
  Допаѓања:
  731
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  Во право си.
   
 19. Buzuki

  Buzuki Член

  Член од:
  1 Nov 2014
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  24
  Трофеи:
  8
  Мотор:
  Yamaha Rd
  [​IMG]
   
  На alekkela-onak му/ѝ се допаѓа ова.
 20. zlatkoristevski

  zlatkoristevski Член

  Член од:
  18 Sep 2016
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  69
  Трофеи:
  18
  Разладување
  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Слаткоја and Trninka like this.

Разгласи за форумот