Слика што ја направивте денес!

kire

Член
Мотор
suzuki rm250
Знам дека не е местото тука ама би те замолил за твое гледиште околу MOTOREX маслата, нивниот рејтинг таму да куцнеш некој збор. Sent from my NOKIA-3310 using Patlak
конкретно хонда сервисите... имам одено во 3 различни сервиси користат motorex. како што кажа гого спреевите за подмачкување се феноменални и јас користам моторех за подмачкување на ланецот. шварцарето вероуват во нивните производи безрезервно кај и да е ке тера оште некоја година така балканчето влегува во секоја фабрика бавно ама сигурно heheheeh еве една слика од скорашна вожна... мојата хонда и кавата на другаро поздрав 31248172_10211730726559476_977133282_o.jpg
 

Gogo

Активен член
Мотор
BMW
оти на времето чи Џакомо победуваше на MV Agusta, сите сонуваме за “овакви“ мотори.
времето минуваше, Џакомо не возе веќе трки ;), а јас уште сонувам за вакво нешто
(и по се изгледа ќе остане СОН... ДА! 92'000 франкови швајцарски :( )
 

Gogo

Активен член
Мотор
BMW
“Бургија!“
не е баш за слика во дневната да закачиш, ама тунел да направиш (па макар и најдолгиот на Свет...)