Слика што ја направивте денес!

Trninka

Домаќин
Мотор
Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
#1
Е ајде да пробаме да создадеме тема и да ја наполниме со слики кои се тазе и сликани „денес“ со вашиот љубимец.
 

Trninka

Домаќин
Мотор
Kymco Agility 4T 80cc NCY kit
#3
Еве една, не од денес, ама ајде да ја започнеме темата. Ова е на спортскиот аеродром пред Св. Николе.
 

Attachments

Мотор
SACHS mad ass 50
Клуб
ne sum vo nieden
#5
Harley Davidson да преправе може секој - ама вакво нешто убаво ???

Прикачени фајлови 821
Крајдлерче за спидвеј моооооре многу фенси.........машината личи на PUCH E50 а карбураторот е 100% од пухче.
 

Gogo

Активен член
Мотор
BMW
#6
Крајдлерче за спидвеј моооооре многу фенси.........машината личи на PUCH E50 а карбураторот е 100% од пухче.
спидвеј? ааа, ? моторчето е во категоријата “CUSTOM" :)
фотографирано пред една недела на мото саем во Цирих.
Човек да се зачуде колку брзо се разви "Custom и Tuning" сцената во Швајцаријата
Прекрасно нешто ...
 
Мотор
SACHS mad ass 50
Клуб
ne sum vo nieden
#7
спидвеј? ааа, ? моторчето е во категоријата “CUSTOM" :)
фотографирано пред една недела на мото саем во Цирих.
Човек да се зачуде колку брзо се разви "Custom и Tuning" сцената во Швајцаријата
Прекрасно нешто ...
Или јас многу сум остарел или ова сега се вика Кастом и Тјунинг.
 
Мотор
SACHS mad ass 50
Клуб
ne sum vo nieden
#9

Nedevski

Нов член
Мотор
Yamaha Fz6 Naked
Клуб
CROSSBEARERS MK
#19
Мини мини излет на 7-8км од Велес блиску до с. Војница :D 13339535_10204695653509540_1955444500460461318_n.jpg