Regal Raptor NAC25

Дискусија во форумот 'Општо' започната од Sajd, 25 Jan 2017.

 1. nikola_bb

  nikola_bb Активен член

  Член од:
  12 Apr 2015
  Мислења:
  214
  Фото и видео:
  1
  Албуми:
  1
  Допаѓања:
  130
  Трофеи:
  43
  Мотор:
  Regal Raptor 350 spt
  Ти кажавме заборави таа машина дека ке врти многу обртаи....Едноставно не е избалансирана и тоа е тоа прифати ја ко што е и вози или откажи се.. Сум ја имал и 350ката и таа над 80 не се вози од вибрации и покрај кубикажата снагата е смешка. Седни на јапонец ќе се препородиш го губиш времето со ова
   
 2. riki

  riki Член

  Член од:
  28 Aug 2015
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  27
  Трофеи:
  18
  Мотор:
  Skygo 125
  Како се со потрошувачка овие раптори 250/350 цц?

  Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
   

Разгласи за форумот