Мото опрема совети, купување

Dejan Josifovic

Нов член
Мотор
Peugeot Satelis 250
#82
Затоа си мислам, да не е блутут вишок:)
Можеби и е вишок, имаш право. Едино мене ми беше да приликом остварување на повик, да застанам од страна додека не заврши разговорот (без да вадам кацига,телефон, ракавици....).
 
Мотор
SACHS mad ass 50
Клуб
ne sum vo nieden
#83
Можеби и е вишок, имаш право. Едино мене ми беше да приликом остварување на повик, да застанам од страна додека не заврши разговорот (без да вадам кацига,телефон, ракавици....).
И ти си во право.
 

kire

Нов член
Мотор
suzuki rm250
#84
здраво на сите. си земав нов мотор цбр 1000 рр како и одело dainese laguna seca. сакам да прашам како се одржува оделото какви кремови лосиони да го мачкам поздрав
 

Zuty

Активен член
Мотор
GPZ1100, TDM900
Клуб
JOK
#85
"Hemel" кремa зa кoжa...јa имa нa меѓуспрaт вo Џaмбo или зaстaпништвoтo пoзaди универзaлнa..и не претерувaј сo мaчкaње!!
 

Слаткоја

Активен член
Мотор
Aprilia RSV4 RR 2017
#86
здраво на сите. си земав нов мотор цбр 1000 рр како и одело dainese laguna seca. сакам да прашам како се одржува оделото какви кремови лосиони да го мачкам поздрав
Motul M3 Perfect Leather, чуда прави.
 

kire

Нов член
Мотор
suzuki rm250
#87
каде да го најдам друже да не лутам натаму наваму
 
Last edited: