Каде можам да најдам пињон

Дискусија во форумот 'Опрема и делови' започната од troja_89, 28 Feb 2017.

 1. troja_89

  troja_89 Нов член

  Член од:
  27 Jun 2016
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Трофеи:
  3
  Каде можам да најдам ваков пињон, пребарав низ Скопје, а во Хамачи (увозникот ми вика дека немаата, мамицата).
  За Hamachi Cossack 250
  Lifan LF250GY-2
   

  Attached Files:

 2. troja_89

  troja_89 Нов член

  Член од:
  27 Jun 2016
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Трофеи:
  3
  Еве ја шемата
   

  Attached Files:

 3. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.423
  Допаѓања:
  721
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  35001.jpg
  Од ова комбинација може да биде......
   

Разгласи за форумот