Добредојдовте на новиот форум

Дискусија во форумот 'Прашања, поплаки, пофалби, желби..' започната од Admin, 29 Oct 2014.

 1. alekkela-onak

  alekkela-onak Активен член

  Член од:
  10 May 2015
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  161
  Трофеи:
  43
  Мотор:
  kawasaki
  Клуб:
  sons of the order
  не е само со обврски да брише постови, опоменува некого за било што и да биде лошкото на форумот... се има и други обврски, ако се сака да функционира форумот... ако главниот овен во стадото застрани, овците ке се разбегаат на сите страни... баш тоа и се случува тука...

  вчера на еден наш (македонски) автомобилски форум, има само една мочана тема за моторцикли, поставува еден дечко прашање некое, (тазе купил спорташ за прв пат во животот) и прашањето го завршува со текстот: прашувам тука пошто мотори форумот е мртов... кој е крив за тоа?

  Untitled.png

  поентава ми е, дека треба да заживее малку форумов, а он во нај големиот ек на сезона на возење, нема нов пост со недели... не изигравам ништо, нит месаја, нит советник нити пак бек сит модерирање. ова воедно ке биде мој последен пост по ова прашање, како не би бил разбран поинаку. тоа што сакав да го кажам, го кажав, а сега е на вас господа од “врвот“ на уредништвото (сопствеништвото) да одлучите што понатака...

  позз до нив...
   
  На Слаткоја му/ѝ се допаѓа ова.
 2. alekkela-onak

  alekkela-onak Активен член

  Член од:
  10 May 2015
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  161
  Трофеи:
  43
  Мотор:
  kawasaki
  Клуб:
  sons of the order
  пак се врати денес на бела позадина, а опционалното што ти е пишано за промена, во менито не постои таков ред... и тука нешто имате сменето... овие бели и светло сиви бои многу ми пречат...
   
 3. Admin

  Admin Administrator Staff Member

  Член од:
  28 Oct 2014
  Мислења:
  28
  Албуми:
  1
  Допаѓања:
  54
  Трофеи:
  13
  Локација:
  Скопје
  Веб сајт:
  Да, работиме на апдејт на темплејтот, додаваме дополнителни информации под профилите, штом завршиме со тоа ќе се врати темниот темплејт како опција.

  поздрав
   

Разгласи за форумот