Делови

Дискусија во форумот 'Опрема и делови' започната од BornBad98, 25 May 2017.

 1. BornBad98

  BornBad98 Нов член

  Член од:
  2 May 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Трофеи:
  3
  Мотор:
  Nemam
  Клуб:
  Nemam
  Здраво момци,сакам да ве прашам каде можам да ги купам следниве делови за кинеска веспа 50 кубика во Скопје.
  Клип со карики,радиљица,вентили,брегаста ,филтер за воздух и филтер за бензин.Благодарам однапред
   
 2. Danilo Stankovik - KROKO

  Danilo Stankovik - KROKO Домаќин

  Член од:
  6 Nov 2014
  Мислења:
  1.420
  Допаѓања:
  721
  Трофеи:
  113
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden
  Аман што си купил ти, на кило;)
   

Разгласи за форумот