Zuty
Член од
Допаѓања
221

Profile posts Последна активност Postings About

  • Здраво пријателе, случајно преку гугл стигнав до еден твој пост на мотори форумот, имаше постирано слика од Панче Крстев шапкарот на мотор. Па би те замолил, бидејќи тој ми е прадедо, да ми ја препратиш сликата . Фала ти однапред. mail mihajlo_lazovski@yahoo.com
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…