milanamd2000
Последна активност:
22 Aug 2017 во 17:23
Член од:
21 Jul 2017
Мислења:
4
Допаѓања:
2
Трофеи:
3
Пол:
Машко
Birthday:
19 Jul 1967 (Age: 50)

Разгласи за форумот

milanamd2000

Нов член, Машко, 50

Здраво на сите, јас сум нов на форумот МОТОРИ.КОМ.МКФОРУМ моето име е Милан од Кавадарци и сопстеник на Lifan LF 400 4 Aug 2017

milanamd2000 последен пат беше забележан:
22 Aug 2017 во 17:23