Gogo
Последна активност:
25 Apr 2017 во 22:56
Член од:
22 Jan 2015
Мислења:
90
Допаѓања:
183
Трофеи:
33
Пол:
Машко
Birthday:
9 Sep 1966 (Age: 50)
Веб сајт:
Локација:
оД Кавадарци!

Разгласи за форумот

Gogo

Активен член, Машко, 50, од оД Кавадарци!

Во виното е вистината, а во ракијата глупостите!!! 3 Apr 2017

Gogo последен пат беше забележан:
25 Apr 2017 во 22:56