Danilo Stankovik - KROKO
Член од:
6 Nov 2014
Мислења:
1.215
Допаѓања:
631
Пол:
Машко
Birthday:
18 Jan 1965 (Age: 52)

Разгласи за форумот

Danilo Stankovik - KROKO

Домаќин, Машко, 52

  1. troja_89
   troja_89
   Здраво Данило, би сакал совет од тебе, бидејќи гледам дека си најактивен и претпоставувам најискусен, имам некој фонд од 1500 евра, а би сакал 125 цц. Што би препорачал? Дали да се оди со нешто на старо (Liberty, Kymco agility) или да се проба со Garelli ? Сакам да е со големи тркала. Ти благодарам и поздрав
   1. На Danilo Stankovik - KROKO му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Danilo Stankovik - KROKO
    Danilo Stankovik - KROKO
    Благодарам за довербата пред се, инаку мојот избор би бил дефинитивно KYMCO. Одличен во секој поглед.
    28 Aug 2016
  2. zx9r ninja
   zx9r ninja
   Zdravo
   Imam problem so menjacot na kawasaki zx9r od 3brzina izleguva koga odzemas gas dali mozi da se sredi i kolku bi cinelo pozz..
   1. На Danilo Stankovik - KROKO му/ѝ се допаѓа ова.
  3. kolestepanov
   kolestepanov
   Pozdrav majstore
   1. На Danilo Stankovik - KROKO му/ѝ се допаѓа ова.
  4. NAUM
   NAUM
   pozdrav do najjakiot motordzija ;)
   1. Danilo Stankovik - KROKO
    Danilo Stankovik - KROKO
    Благодарност до НАЈЈАКИОТ иден моторџија!!!!!!
    9 Feb 2015
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Пол:
  Машко
  Birthday:
  18 Jan 1965 (Age: 52)
  Мотор:
  SACHS mad ass 50
  Клуб:
  ne sum vo nieden