Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Христијанската Мотоциклистичка Асоцијација (CMA) ќе го одржи 3-от Балкански собир на 28-ми мај (сабота) со почеток од 20 часот во Охрид.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Утре и задутре во организација на мото клубот Мечки од Куманово ќе се одржи „Moto Rock Fest 2016“.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Претстојниот викенд во Пробиштип не очекува возбудлив мото настан. Мото клубот „Black Eagles“ ќе го организира својот втор мото собир, а според агендата не очекува убав викенд за возење, дружење и уживање.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Марката Diablo го претставува врвот на брендот Pirelli во индустријата за пневматици за мотоцикли, дознајте повеќе за новиот DIABLO ROSSO III.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Бидете информирани за сите новости директно на вашата е-маил адреса
Реклами